Bílá stuha v soutěži Vesnice roku 2012

Zpráva ze dne: 9.12. 2012

V roce 2012 jsme se opět zařadili do vybrané společnosti obcí, které dosáhly ocenění v rámci soutěže o Vesnici roku 2012 a navázali jsme tak na krajský a nakonec i celo-státní úspěch v té samé soutěži v minulém roce. Teplýšovická prezentace zaujala hodnotící komisi prací mládeže až do té míry, že ji ohodnotila Bílou stuhou. S místostarostou jsme měli tu čest si ji přebrat na červencovém slavnostním vyhlášení v Kamýku nad Vltavou. Úspěch tohoto typu a příležitost být přítomen podobnému slavnostnímu ceremoniálu, kdy se obci a jejím občanům uděluje jakékoli ocenění, rozhodně patří k těm mimořádným a zároveň nezapomenutelným okamžikům. Vedle vydobyté prestiže jakou je jistě zviditelnění Teplýšovic ve Středočeském kraji, vedle symbolu Bílé stuhy, který nám současně dává výsadní právo se jím veřejně prokazovat a prezentovat, získala obec finanční dotaci ve výši šest set tisíc korun českých.